Gastro zóna


Představujeme hvězdný tým kuchařů na Meruňkobraní 2023

Komentované vaření už potřetí v krásném prostředí stodoly Komunitního centra.

10:00 Jan Rimpler

  • zkušený šéfkuchař, lektora a provozovatele kuchařské školy Kuliner. Honza je také známou tváří České televize ve vysílání Dobrého rána a také v pořadu Kluci v akci po boku Ondry Slaniny. Jako první v rámci komentovaného vaření připraví snídaňové meruňkové menu, po kterém se budete jen olizovat. Qr kód odkaz: https://www.kulinerplus.cz/nasi-lektori

12:00 Míša Landová

  • autorka sladkého blogu www.vikendovepeceni.cz, lektorka cukrářských kurzů pro začátečníky a současná porotkyně oblíbené soutěže České televize Peče celá země. Její neodolatelný moučník teď neprozradíme, ale těšte se na opravdový, sladce vymazlený gurmánský zážitek. Je možné, že vás Míša v komentovaném pečení zaujme, jak lehce si poradit s přípravou kynutého těsta. 

14:30 Vojta Petržela

  • bývalý kapitán juniorského Národního týmu kuchařů a cukrářů České republiky, dnes již člen profesionálních kuchařů Národního týmu Vojta Petržela přijede do Židlochovic již podruhé. Patří ke kreativním kuchařům a v každé mezinárodní soutěži za Národní tým i boduje. Je také kuchařem roku 2019. V jeho podání uvidíte přípravu vyšší gastronomie, se kterou reprezentuje naši republiku v zahraničí.

Vstup volný